Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оператор поста керування 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора поста керування 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виробництва на дільниці, що обслуговується; будову, електричні схеми керування механізмами, що обслуговуються; сортамент металу; основи електрослюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує пульт на нескладних постах керування, які впливають на темп роботи та продуктивність агрегатів. Керує з пульта пилами холодного різання металу, шлеперами на карманах прокатних станів, машиною холодного виправлення металу, проміжними рольгангами, рольгангами перед інспекторським столом і за ним, конвеєром рулонів, клеймувальною машиною, підйомно-поворотним столом та іншими механізмами.