Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Калібрувальник котушок електроприладів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією калібрувальника котушок електроприладів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи підналагодження устаткування, яке обслуговує; будову контрольно-вимірювальних приладів; Державні стандарти та технічні умови.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Калібрує котушки з обмоткою із мідного та нікелевого дроту за опором згідно з допусками класу A. Калібрує спіралі з обмоткою із платинового дроту за опором згідно з допусками класу C. Складає схему подвійного мосту для перевірки опору.

Приклади робіт
Термоперетворювачі платинові класу C - підганяння за допусками. Термоперетворювачі мідні та нікелеві класів A і B - підганяння за допусками.