Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Запресувальник гнотів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією запресувальника гнотів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії пресів, напівавтоматів та сушильних печей; правила налагодження устаткування, яке обслуговує; технологічні процеси запресовування та сушіння гнотів; правила користування контрольно-вимірювальними приладами і складними пристроями та інструментами; властивості матеріалів, які входять у рецептуру гнотової маси, та їх вплив на якість виробів; причини виникнення браку та способи їх усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Запресовує набивний гніт в оболонку вуглин на пресах та напівавтоматах. Підбирає мундштуки. Періодично заповнює циліндри преса гнотовою масою. Регулює температурний режим пресування. Знімає запресовані оболонки, протирає їх та сушить у електропечах. Регулює режим робота сушильних печей. Підбирає інструмент відповідно до типу та розмірів вуглин. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування. Налагоджує устаткування та пристрої.