* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник лускування 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему дільниці, яка обслуговується; будову, принцип роботи основного та допоміжного устаткування; суть технологічного процесу; фізико-хімічні властивості сировини, напівфабрикатів і продуктів; вимоги до сировини та готової продукції; правила відбору проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес лускування під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Бере участь у підготовці та завантаженні сировини. Подає охолоджену воду. Бере участь в зніманні, упаковуванні та транспортуванні готового продукту на склад. Відбирає проби. Чистить та змазує устаткування, промиває барабан. Готує устаткування до ремонту.