Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Виробник сепараторів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією виробника сепараторів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії машин, пресів та автоматів; будову контрольно-вимірювальних приладів; рецептуру виготовлення розчинів; правила підрахунку кількості компонентів; способи підналагодження устаткування, яке обслуговує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виробляє сепаратори складної конфігурації з ізоляційних матеріалів. Профілює та вальцює сепаратори на пресах та автоматах. Вирубає та тіснить складний контур сепаратора. Готує розчини та маси для просочування сепараторів. Визначає в'язкість смол, коректує розчини та маси. Підналагоджує устаткування в процесі роботи.

Приклади робіт
Сепаратор рифлений - хімічне оброблення. Тканина фтористопропиленова - вальцювання.