* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Варник суспензій 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією варника суспензій 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення та принцип дії реактора і шарових млинів; правила зважування та дозування компонентів; фізико-хімічні властивості компонентів та способи визначення готовності суспензій.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Варить пробкові та інші суспензії для покривання робочих поверхонь ливарних форм у реакторах. Подрібнює пробкову суспензію в шаровому млині до визначеного розмолу. Зважує та завантажує рецептурну кількість компонентів у реактор. Виводить реактор на заданий технологічний режим. Визначає готовність суспензії за її зовнішнім виглядом.