Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво лаку та фарб
Інструкція для посади "Апаратник кульових млинів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 28. Виробництво лаку та фарб", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника кульових млинів 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес диспергування пігментів на кульових млинах; фізико-хімічні властивості сировини, яка застосовується, і напівфабрикатів; технічні вимоги на сировину та готову продукцію; правила відбору проб; методику визначення ступеня перетирання; будову і правила експлуатації устаткування, ватів та контрольно-вимірювальних приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес перетирання пігментів на кульових млинах безперервної дії. Контролює та регулює параметри технологічного процесу. Безперервно подає фарбову пасту із швидкохідного змішувача за допомогою насоса-дозатора в кульовий млин з точним дозуванням. Регулює температуру фарбувальної пасти, яка виходить із кульового млина, регулює подавання фарбової пасти. Відбирає проби для проведення аналізів та аналізує ступінь перетирання фарбової пасти. Перекачує готову пасту в змішувач для ставлення на тип. Усуває дрібні несправності у роботі устаткування. Розбирає, чистить, перевіряє ступінь зносу стінок та перетираючих елементів. Розбирає та складає фільтри. Веде записи у технологічній карті.