Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Старший машиніст турбінного відділення VII група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Спеціальна підготовка з управління та стаж роботи за професією старшого машиніста турбінного відділення VI групи кваліфікації - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову й технічні характеристики устаткування турбінного відділення; принципову електричну схему власник потреб; теплові захисти й теплові схеми турбінного відділення, техніко-економічні показники турбінного устаткування; схеми теплового контролю і автоматики; основи теплотехніки електротехніки, механіки і водопідготовки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Забезпечує безперебійну й економічну роботу устаткування турбінного відділення. Проводить пуск, зупинку, випробування, опресування устаткування, перемикання в теплових схемах турбінного відділення. Ліквідує аварійні ситуації. Виявляє і усуває несправності в роботі устаткування. Виводить устаткування в ремонт. Підготовляє робочі місця і допускає до робіт на допоміжному теплосиловому устаткуванні, проводить вторинний допуск і підготовку робочих місць для проведення робіт на турбоагрегатах з дозволу начальника зміни цеху. Керує робітниками турбінного відділення.

Спеціалізація
Тип і потужність турбін: конденсаційна - понад 60 тис.кВт.; з промисловим і теплофікаційним відбором - понад 45 тис.кВт.