* *

 Категорія - Керівники |  Галузь - Водний транспорт. Розділ 'Річковий транспорт'
Інструкція для посади "Завідувач бази білизняної", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67. Водний транспорт. Розділ "Річковий транспорт". Станом на 10.05.2005 рік", що затверджен наказом Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" 15.07.1998 р. N 99. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст) та стаж роботи з обліку і контролю - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали з організації роботи з товарно-матеріальними цінностями; правила і порядок зберігання та складування матеріальних цінностей; положення та інструкції з їх обліку; види, розміри, марки, сортність та інші якісні характеристики товарно-матеріальних цінностей; організацію вантажно-розвантажувальних робіт; передовий вітчизняний та зарубіжний досвід у галузі організації робіт з товарно-матеріальними цінностями; основи економіки, організації праці; правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту під час складських робіт; основи трудового законодавства.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організовує роботу з приймання, зберігання та видачі товарно-матеріальних цінностей бази та своєчасного забезпечення постільними речами суден, кімнат відпочинку та кімнати матері та дитини на вокзалах. Організовує роботу щодо раціонального розміщення товарно-матеріальних цінностей (постільних речей) на складській площі та забезпечує їх збереження. Здійснює постійний облік товарно-матеріальних цінностей (постільних речей), що одержуються та видаються, та їх рух. Постійно має в наявності справну укомплектовану постільну білизну для безперебійного забезпечення суден, що відправляються в рейс. Організовує регулярне приймання із суден використаної білизни. Забезпечує видачу їм (за кількістю зданого) чистих комплектів і доставку білизни транспортними засобами із судна (причалу) до білизняної бази і назад. Організовує своєчасне здавання в пральні використаної і вивезення чистої білизни відповідно до строків прання. У разі отримання нової постільної білизни мітить її незмивною фарбою, здійснює вибраковування та укладання на стелажі на висоту до 3 метрів. Організовує ремонт постільної білизни, її своєчасне списання та одержання нової (згідно зі встановленими планами та нормативами). Забезпечує ведення встановленої звітності. Проводить інструктаж працівників з правил охорони праці, виробничої санітарії і протипожежного захисту та контролює їх виконання. Забезпечує працівників білизняної бази необхідними робочими інструментами та спецодягом. Стежить за станом приміщень, устаткування та інвентарю на складі. Проводить роботу з колективом щодо зміцнення трудової та виробничої дисципліни, упроваджує передові методи праці.