Категорія - Робітники |  Галузь - Водний транспорт. Розділ 'Морський транспорт'
Інструкція для посади "Камбузник", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. ВИПУСК 67. Водний транспорт. Розділ "Морський транспорт"(Із змінами і доповненнями, внесеними наказами Міністерства транспорту та зв'язку України N 189 від 10.05.2005 р., N 671 від 06.08.2007 р.). Видання друге, доповнене, перепрацьоване станом на 06.08.2007 рік", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 10.12.2001 р. N 863. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: обладнання, розташування приміщень суден; будову й принцип дії електроустаткування та іншого інвентарю камбузу; правила безпеки виконання робіт на камбузі; санітарні правила щодо утримання камбузних приміщень.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує роботи на камбузі за вказівками кухаря. Утримує в чистоті камбуз, камбузні підсобні приміщення, камбузне обладнання та посуд. Бере участь у приготуванні та роздачі їжі, якщо в штаті судна один кухар.