Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Плавильник харчового жиру 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: види сировини, що находить на витоплення жиру; режим витоплення, будову і правила обслуговування устаткування і комунікацій.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес витоплення жиру із жирового сирця риби, морського звіра і тваринних жирів в апаратах, котлах та установках різних систем під керівництвом плавильника більш високої кваліфікації. Завантажує жировим сирцем варильне устаткування. Здійснює розпалювання і топку котлів. Готує місткості-відстійники і жиросховища до приймання готового жиру. Зливає і перекачує жир у місткості і відстійники. Розвантажує шкварки, спускає жир у відстійники. Продуває, миє і пропарює варильне устаткування.