Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник виробництва дициклопентадієну 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією робітника коксохімічного виробництва 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виробництва дициклопентадієну; будову та принцип роботи устаткування, що обслуговується; схему комунікацій трубопроводів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виробництва дициклопентадієну під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Запускає та зупиняє насоси. Завантажує куби фракціями під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Заміряє продукт в ємкостях. Відбирає проби. Пропарює апаратуру. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.