Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Пробиральник основи металосіток 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією пробиральника основи металосіток 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи пробиральних установок, що обслуговуються; порядок пробирання основи в галеви, ремізи, берди; характеристику, сорти та номери сіток; будову універсальних та спеціальних пристроїв; призначення та умови застосування контрольно-вимірювальних інструментів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пробирає навиту основу у ремізи та берди для ткання металевих сіток різних номерів з дроту різних металів і сплавів діаметром понад 0,25 мм до 1,5 мм, а з дроту діаметром понад 0,1 до 0,25 мм і понад 1,5 мм та синтетичних сіток різних номерів з синтетичного моноволокна розміром від 0,35 до 1,0 мм - під керівництвом пробиральника вищої кваліфікації. Установлює в пробиральну установку навійний вал. Підвішує ремізи та установлює берди в кронштейни пробиральної установки. Закріплює основи на навійному валу за допомогою металевої планки. Прокладає цінові прутки. Подає дріт основи до берди. Ліквідує обриви дроту шляхом зрощування його кінців.