Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник пастеризації 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову струшувача та правила його експлуатації; призначення струшування банок зі стерилізованим молоком та режим струшування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес пастеризації різних видів консервів та інших фасованих, герметично упакованих у тару продуктів у пастеризаційних апаратах, ваннах, термостатних камерах під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Укладає банки зі стерилізованим молоком в ящики струшуючої машини. Регулює тривалість струшування банок. Струшує банки вручну. Відкриває окремі банки і перевіряє заповнення. Відбирає брак. Передає банки після струшування в термокамери. Миє машини та пристрої.