Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Обсмолювач бочок 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією обсмолювача бочок 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію обсмолювання бочок; правила визначення якості обсмолювання бочок; будову і правила експлуатації обслуговуваного устаткування, способи попередження та усунення несправностей у його роботі; правила розбирання вузлів устаткування для заміни деталей, які швидко зношуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес обсмолювання внутрішньої поверхні бочок на бочко-обсмолювальних агрегатах усіх типів. Регулює температурний режим обсмолювання бочок, подає їх на робочу частину агрегата. Спостерігає за якістю обсмолювання бочок. Готує устаткування до роботи, усуває дрібні несправності; замінює необхідні деталі.