Категорія - Робітники |  Галузь - Видобування нафти та природного газу
Інструкція для посади "Слюсар з монтажу та ремонту основ морських бурових та естакад 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 6. Видобування нафти та природного газу", що затверджен Міністерством палива і енергетики України 28.07.1999 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією слюсаря з монтажу та ремонту основ морських бурових та естакад 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію основ, типи і розміри блоків, секцій, надводних та підводних зв'язків і їх технічну характеристику; будову і технічну характеристику палезабивного і бурозаливного агрегата; суть палезабивних і бурозаливних процесів; сортамент труб; типи і характеристики сталевих і прядив'яних тросів і канатів; основні прийоми виконання простих слюсарних і теслярських робіт; вагове і об'ємне співвідношення води і цементного розчину; виконання верхових робіт під час бурозаливних і палезабивних робіт; принцип роботи і правила експлуатації зварювальних агрегатів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує монтажні, демонтажні, палезабивні, бурозаливні і теслярські складні роботи, пов'язані з ремонтом морських нафтопромислових споруд. Центрує і встановлює блоки секцій, посадочні майданчики, пішохідні містки. Розмічає, готує на місці надводні і підводні трубні мережі і кутики жорсткості. Настилає підлоги і виконує ремонтні роботи. Обслуговує зварювальний агрегат. Виконує газорізальні роботи.