Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Машиніст крана складу сульфату 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації крана та іншого устаткування, що обслуговується; схему електроживлення двигунів крана; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує краном під час транспортування та завантаження сульфату амонію в бункер. Стежить за роботою компресора, калорифера, вібросушарки та вентиляторів. Штабелює сульфат на складі. Включає та зупиняє апарати і механізми для сушіння сульфату. Змащує механізми. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.