Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Розрубник акумуляторних пластин 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: найменування та призначення найважливіших частин та принцип дії робочих механізмів розрубувальних напівавтоматів та спеціалізованих пресів і правила керування ними; призначення електродних пластин; способи сортування та укладання; види браку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розрубує акумуляторні пластини товщиною понад 2,2 мм на напівавтоматах та спеціалізованих пресах під керівництвом розрубника більш високої кваліфікації. Готує пластини до розділу, розділяє та знімає. Визначає тип електродів за їх зовнішнім виглядом. Сортує та укладає пластини на платформу або в тару. Змащує та чистить устаткування, яке обслуговує.