Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намотувальник секцій силових конденсаторів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення та правила роботи намотувальних верстатів простої конструкції; способи заправлення верстата; призначення конденсаторного паперу та алюмінієвої фольги та їх основні розміри; призначення контактних вкладишів; причини обривів та способи їх усунення; призначення та правила застосування робочого інструменту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Намотує секції для низьковольтних та високовольтних силових конденсаторів з кількістю листів між обкладками до 4 під керівництвом намотувальника більш високої кваліфікації. Заправляє верстат. Стежить за процесом намотування та забезпечення щільної рівної намотки секцій з рівним розташуванням контактних вкладишів та заданої кількості витків. Своєчасно ліквідує можливі обриви та усуває різні дефекти.