Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник-обробник котушок трансформаторів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника-обробника котушок трансформаторів 2 розраду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії гідравлічних пресів; будову спеціальних пристроїв та контрольно-вимірювальних інструментів; призначення та основні властивості ізоляційних матеріалів; підбір оснащення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Стягає та обробляє котушки трансформаторів другого та третього габаритів напругою понад 10 до 35 кВ. Пресує обмотки на гідравлічних пресах із застосуванням спеціальних пристроїв.