Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Оператор автоматичної лінії для виготовлення ізольованих жил 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією оператора автоматичної лінії для виготовлення ізольованих жил 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: кінематичну схему автоматичної лінії; способи під налагодження окремих вузлів та ліній в цілому; призначення та застосування контрольно-вимірювальних приладів; способи регулювання швидкості волочіння, температури за зонами обігрівання; види несправності в системі керування та способи їх усунення; вимоги до готової продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес виготовлення ізольованих пластмасою струмопровідних жил на автоматичній лінії з пульта керування. Регулює швидкість волочіння та накладання ізоляції, температуру за зонами обігрівання за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Центрує струмопровідні жили відносно ізоляції. Підналагоджує устаткування в процесі роботи. Контролює якість випалу дроту. Веде журнал роботи та стану устаткування.