Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник на виготовленні мікропроводів у скляній ізоляції 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника на виготовлення мікропроводів у скляній ізоляції 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії високочастотної установки; призначення та застосування приладів контролю додержання режимів накладання скляної ізоляції на прощ; види браку, способи його запобігання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес виготовлення мікропроводів у скляній ізоляції на високочастотних установках. Підтримує температурний режим за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Регулює швидкість приймача. Центрує масляне охолодження. Випробовує готовий провід. Веде журнал випробування мікропроводів.