Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Сортувальник електровугільних виробів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: види браку випалу та електрографітації; способи сортування виробів; найменування випалених та графітованих виробів та вимоги до них за зовнішнім виглядом; інструкцію про визначення сортності виробів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сортує електровугільні вироби після випалу та електрографітації за марками, партіями, заварками, розмірами та зовнішнім виглядом (здіймання, тріщини, обгари, деформації). Готує тару під інструмент та напівфабрикати. Підраховує, укладає вироби в ящики. Записує дані в журнали.