Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Мішальник вугільних мас 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією мішальника вугільних мас 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип дії та способи підналагодження устаткування, яке обслуговує; правила застосування контрольно-вимірювальних приладів; способи виготовлення заварювальних мас; правила розрахунку компонентів заварювальних мас та способи їх дозування; правила регулювання температури маси та величини зазору між валками; способи упакування, маркування та транспортування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє заварювальні маси за заданою рецептурою у змішувальних агрегатах та на поточних лініях. Готує та дозує матеріали. Періодично завантажує та розвантажує бігуни, вальці та змішувачі відповідно до розрахунку часу черговості. Контролює та регулює температуру мас під час вальцювання, змішування та ущільнення. Визначає ступінь готовності маси за часом перемішування та температурою за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Вивантажує, транспортує, упаковує та маркує масу. Виявляє, усуває несправності окремих вузлів устаткування.