Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Завантажувач-вивантажувач печей випалу та графітації 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією завантажувача-вивантажувача печей випалу та графітації 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії печей випалу та графітації; способи охолодження печей; правила укладання виробів та напівфабрикатів у тиглі, кесони, керни; вимоги до випалених та графітованих виробів та напівфабрикатів за електрофізичними характеристиками; дефекти виробів та способи їх запобігання; способи транспортування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Завантажує та вивантажує електровугільні та електрографітовані вироби та напівфабрикати в електричних печах безперервної дії та полуменевих печах. Готує полуменеві печі випалу та електрографітації перед завантаженням виробів. Очищає поди печей та кесонів. Укладає вироби та напівфабрикати в тиглі, кесони, керни. Заповнює кесони та печі засипкою. Закладає та розбирає цегляну стінку печі. Вибирає вироби з кесонів та тиглів. Знімає засипки з печей електрографітації. Укладає вироби та напівфабрикати в тару та транспортує їх.