Категорія - Фахівці |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Технік із зв'язку I категорії", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи за професією техніка із зв'язку II категорії - не менше 1 року. Наявність посвідчення та допуску до роботи з електроустановками до 1000 В.

Знає та застосовує у діяльності: НТ ЕРТОС ГА-86, НС ГА-80, технічну документацію на обладнання вузла зв'язку, інструкції, розпорядження та накази стосовно організації оперативно-технічної служби на вузлах зв'язку цивільної авіації, посадову інструкцію та технологію роботи техніка зв'язку, правила з охорони праці та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Контролює працездатність обладнання зв'язку, засобів зв'язку, робочих місць, посадових осіб чергової зміни та апаратури об'єктивного контролю. Вживає заходів з відновлення зв'язку та надання зв'язку обхідними каналами. Контролює забезпечення електроенергією від міської мережі та перехід у разі необхідності на аварійне електроживлення. Проводить технічне обслуговування засобів зв'язку, обладнання резервного електропостачання та апаратури об'єктивного контролю.