Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво лаку та фарб
Інструкція для посади "Контролер-приймальник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 28. Виробництво лаку та фарб", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: вади і дефекти всіх видів фольги і причини їх утворення; правила визначення товщини накладання шарів фольги на квадрантних вагах та шляхом змивання, якість фольги шляхом тиснення на будь-яких палітурних матеріалах, температурного режиму для тиснення фольги; будову устаткування і приладів та правила їх обслуговування; прийоми ведення робіт з сортування та пакування фольги; правила ведення обліку виробітку робітниками зміни.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перевіряє товщину шару накладання кольорових суспензій, бронзового та алюмінієвого покриттів та ґрунту на плівці за допомогою квадрантних вагів. Періодично перевіряє якість фольги тисненням на позолотному пресі. Підбирає і додержується температурного режиму, чистить та змазує позолотний прес. Контролює роботу з упакування та сортування фольги. Перевіряє якість сортування оглядом перших 5-7 метрів від кожного рулону. Виписує етикетки для ящиків з готовою продукцією, складає та оформляє відомість на здавання фольги за день, записує у журналі виробітку кількість фольги, яка надійшла і здана на склад. Перевіряє наявність залишків фольги на дільниці.