Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Оператор з обслуговування та ремонту вагонів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову пульта централізованого випробування автоматичних гальм вагонів, кранів машиніста і контрольно-вимірювальних приладів, які застосовуються в роботі повітророзподілювачів та електророзподілювачів усіх систем; схему розташування технічних засобів для огляду та випробування автоматичних гальм на пунктах технічного обслуговування вагонів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде з пульта керування випробування автоматичних гальм вагонів. Підтримує зв'язок між парками пункту технічного обслуговування робіт з огляду, ремонту та випробування автогальм вагонів згідно з графіком прийому та відправлення поїздів.