Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Мийник-прибиральник рухомого складу 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: способи і прийоми зовнішнього і внутрішнього прибирання, обмивання рухомого складу із застосуванням розчинів, паст, бензину і гасу; призначення інструменту, інвентаря і пристроїв, що застосовуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Робить зовнішнє і внутрішнє очищення, обтирає, прибирає і протирає скло легкових, вантажних і спеціальних автомобілів, причепів, напівпричепів, шляхобудівельних машин вручну із застосуванням пристроїв і різних розчинників, паст, бензину і гасу згідно з санітарно-гігієнічними вимогами їх оброблення. Очищує від забруднення водоканалізаційні відводи на обмивальних площадках. Утримує в чистоті і справному стані інструмент, інвентар, пристрої і обмивальні площадки.