Категорія - Керівники |  Галузь - Видобування нафти та природного газу
Інструкція для посади "Начальник цеху кріплення свердловин", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 6. Видобування нафти та природного газу", що затверджен Міністерством палива і енергетики України 28.07.1999 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста - не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, накази, розпорядження та інші керівні матеріали, що стосуються виробничо-господарської діяльності цеху і правила його технічної експлуатації; основи економіки, організації та планування виробництва; чинні положення з оплати праці та форми матеріального заохочення; основи трудового законодавства; законодавство з охорони надр і навколишнього середовища; правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює керівництво виробничо-господарською діяльністю цеху. Організовує виконання виробничих завдань. Забезпечує своєчасне та якісне виконання замовлень із заливання свердловин. Здійснює контроль за правильною експлуатацією устаткування і транспортних засобів під час виконання цементувальних робіт. Здійснює контроль за дотриманням технологічної дисципліни. Вживає заходів щодо удосконалення організації виробництва. Організовує забезпечення устаткуванням, запасними частинами, матеріалами. Бере участь у розробленні та здійсненні організаційно-технічних заходів щодо забезпечення виконання виробничих завдань, підготовки до роботи в осінньо-зимовий і паводковий періоди. Організовує вивчення, узагальнення і розповсюдження передових прийомів і методів праці. Координує роботу майстрів і цехових служб. Забезпечує безпечні та здорові умови праці. Забезпечує складання і своєчасне подання установленої звітності по цеху. Керує працівниками цеху.