Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Монтажник негатива I категорія", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією монтажника негатива II категорії - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: режисерський сценарій; техніку монтажу широкоекранних, широкоформатних, панорамних, стереоскопічних фільмів; технологію обробки плівки, нормативну документацію; технологію виробництва фільмів; правила трудового розпорядку, охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Приймає і перевіряє негатив на монтажному столі. Класифікує негатив. Монтує негатив за позитивом чорно-білих, кольорових, широкоекранних, широкоформатних, панорамних, стереоскопічних фільмів. Монтує встановлювальні ролики. Монтує магнітні фонограми як за синхронними номерами, так і на слух. Складає синхронні паспорти. Проводить роботи як провідний монтажник. Монтує проби акторів.