Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Контурувальник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією контурувальника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію виробництва мультиплікаційних фільмів; малюнок і техніку читання експозиційних аркушів; прийоми з'єднання шарів мультиплікаційних фаз; способи виконання штрихових робіт; елементарні знання з креслення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Контурує на целулоїді малюнки середньої складності за формою з невеликою кількістю з'єднань: зоологічних персонажів на середньому плані, людських персонажів на загальному плані, бризків води, що розкидані на площині кадру, птахів у польоті. Контурування тіней або силуетів зі складними окресленнями. Контурування простих і середньої складності штрихових робіт.