Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Укладальник хлібобулочних виробів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: сорти виробів, стандарти на хлібобулочні вироби; правила укладання і вибраковування продукції за органолептичними ознаками.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Укладає готову продукцію на вагонетки, в лотки, контейнери та іншу тару до 7 т хліба та до 1,2 т булочних виробів за зміну. Підраховує кількість здаваної в експедицію продукції. Контролює кількість хлібобулочних виробів у лотках, ящиках, вагонетках і контейнерах. Укладає продукцію на стелажі. Вибраковує готову продукцію за органолептичними ознаками. Переносить вручну, перевозить на вагонетках, етажерках, візках готову продукцію і тару.