Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник ртутно-цинкових, магнієвих та інших джерел струму 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника ртутно-цинкових, магнієвих та інших джерел струму 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову устаткування, яке застосовує, спеціальних пристроїв та контрольно-вимірювальних приладів середньої складності; послідовність виготовлення елементів, секцій, груп, комплектів живлення та батарей; монтажні та принципові схеми; технологічні процеси складання та монтажу джерел струму в межах роботи, яку виконує; технологічні режими сушіння, температури, паяння тощо.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує складні операції зі складання ртутно-цинкових елементів та магнієвих батарей в умовах серійного виробництва та операції середньої складності з комплектування та складання хімічних та фізичних джерел струму (елементів, секцій, батарей та комплектів живлення) в умовах дрібносерійного та індивідуального виробництва. Виконує складальні операції відповідно до електричних схем та креслень. Складає елементи із застосуванням точкового зварювання. Перевіряє опір ізоляції електрорушійної сили, сили струму. Виконує прості операції з комплектування та складання фізичних та хімічних джерел струму в умовах дослідного виробництва. Проводить електромонтажні роботи за кресленнями, принциповими схемами відповідно до керівних технічних матеріалів.