Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Дробильник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: режим процесу дроблення; властивості сировини; будову, принцип роботи дробильних механізмів; прийоми роботи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Провадить дроблення хімікатів у виробництві гумотехнічних виробів, ізоляційних матеріалів; подрібнювання парафіну та стеарину, каніфолі, рослинної сировини; веде процес дроблення та пакування нафталіну або виконує роботи під керівництвом дробильника вищої кваліфікації. Завантажує агрегати. Сортує відходи. Виводить сторонні домішки. Розбиває вручну крупні куски. Встановлює та зважує матеріали та продукти, упаковує або направляє на подальше перероблення. Змазує та чистить машини. Готує устаткування, що обслуговується, до ремонту.