Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Стабілізувальник кабелю 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією стабілізувальника кабелів 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: кінематичну схему стабілізувальної машини; призначення та застосування контрольно-вимірювальних приладів; види браку та способи його запобігання та усунення, технологічні інструкції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Стабілізує кабель на стабілізувальних машинах. Готує машини до роботи. Стежить за якістю стабілізації броні та захисних покриттів. Контролює та регулює тепловий режим та величину натягнення кабелю за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Виправляє дефектні місця у разі обривання одного або декількох дротів. Заміряє геометричні параметри кабелю контрольно-вимірювальним інструментом.