Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Емалювальник дроту 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією емалювальника дроту 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила налагодження емальагрегату; способи проведення всіх видів випробувань мікронного емальдроту; будову та принцип дії особливо складних електронних приладів; вимоги до готового емальпроводу та до якості спеціальної тари.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Емалює круглий дріт з діаметром менше 0,02 мм на емальагрегатах. Підбирає та перевіряє якість спеціальної тари. Послідовно заправляє дріт у вузли емальагрегату спеціальним пневматичним пристроєм. Регулює ступінь відпалу емальпроводу, величину подавання лаку, товщину накладання емальплівки шляхом підігрівання лакового вузла та рівномірного його нанесення за допомогою електронних блоків. Контролює електричний опір голого та емальованого дроту, кількість мікропор у ізоляції по всій довжині проводу особливо складними електронними приладами. Налагоджує агрегат. Веде журнал готової продукції.