Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Оператор автоматичної лінії для виготовлення ізольованих жил 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову автоматичної лінії; правила заправляння дроту; конструкції жил, які ізолює; Державні стандарти та технічні умови на вироби; марки ізоляційних матеріалів; призначення та застосування контрольно-вимірювального інструменту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде окремі операції процесу виготовлення ізольованих пластмасою струмопровідних жил на автоматичній лінії. Оглядає та перевіряє якість заготовки з кольорових металів, пластмас, емульсії. Заправляє дріт крізь волочильну машину, приставку випалу, екструдер. Підбирає та встановлює маршрути волочіння, дорну та матриць. Заміняє віддавальні та приймальні контейнери або бухти зі зварюванням кінців дроту, контролює геометричні параметри заготовки та ізольованої жили контрольно-вимірювальним інструментом. Заповнює маршрутну документацію.