Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Вулканізаторник кабельних виробів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією вулканізаторника кабельних виробів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову вулканізаційних кошів; систему паропроводів; призначення запобіжних клапанів та конденсаційних горщиків; технологічні інструкції з переділу; режими вулканізації для різних видів виробів; способи запобігання деформації ізоляції під час вулканізації; призначення та застосування контрольно-вимірювальних приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Вулканізує проводи та кабелі різних марок на барабанах, тарілках та бухтах у вулканізаційних котлах. Намотує проводи та кабелі на вулканізаційні барабани та змотує їх після вулканізації. Завантажує барабани, бухти, тарілки в котли та вивантажує їх з котлів. Контролює та регулює режим вулканізації за показаннями приладів. Бере участь у ремонті устаткування, яке обслуговує.