Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник осердь трансформаторів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією складальника осердь трансформаторів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип робота та конструктивні особливості осердь трансформаторів четвертого габариту; правила поставлення пластин масляного каналу та заземлення; способи встановлення та закріплення устаткування для складання осердь.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає, пресує та обробляє осердя трансформаторів четвертого габариту. Установлює та закріпляє устаткування для складання осердь. Виготовляє кістяк першого габариту з просторовим розташуванням стрижнів.

Приклади робіт
Автотрансформатори четвертого габариту - складання осердя. Реактори однофазні дросельні вантажоупорні - складання осердя. Трансформатори безшпилеві першого та другого габаритів - складання та оброблення осердь. Трансформатори спеціального призначення потужністю понад 560 кВА - оброблення осердя.