Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Контролер у виробництві електроізоляційних матеріалів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією контролера у виробництві електроізоляційних матеріалів 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: методи контролю та випробування прийнятої продукції; застосовуване для контролю та випробування устаткування та установки, способи їх налагодження та регулювання; технологічний процес виготовлення електроізоляційних матеріалів; методику розрахунку усадки міканітів; правила оформлення приймальних актів та складання актів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Приймає та контролює колекторні міканіти, фольговані матеріали та кістяки вводів з твердою ізоляцією. Визначає приріст тангенсу кута діелектричних втрат у кістяках вводів високовольтними мостами та вібраційними гальванометрами. Контролює геометричні параметри кістяків вводів складними контрольно-вимірювальними інструментами згідно з кресленнями. Підготовляє взірці колекторних міканітів та сталевих прокладок до випробувань. Випробовує колекторні міканіти на сумарну усадку на гідравлічних пресах. Розраховує усадку міканітів у гарячому та холодному стані після дії тиску. Приймає та контролює сировинні матеріали. Виконує роботу з профілактики браку. Складає паспорти на прийняту продукцію та оформляє приймальні акти.