Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Мішальник вугільних мас 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип дії та засоби підналагодження змішувачів; рецептуру мас та процес їх виготовлення; види та властивості матеріалів, які застосовує; правила їх зважування та завантаження.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє заварювальні, гнотяні та цементувальні маси за заданою рецептурою у змішувачах різного принципу дії. Зважує, усереднює та завантажує маси у змішувач. Регулює процеси вальцювання та змішування. Розраховує та коректує компоненти їнотової та цементувальної маси. Визначає придатність їнотової маси за вологістю та щільністю. Готує устаткування до роботи та підналагоджує його.