Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Формувальник ртутних випрямлячів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією формувальника ртутних випрямлячів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та конструктивні особливості складних ртутних випрямлячів; будову, призначення та принцип робота випробувального устаткування та контрольно-вимірювальних приладів, які застосовує; правила оформлення протоколів випробувань та формування; норми натікання під час вакуумних випробувань; технічні умови до складних ртутних випрямлячів та види випробувань.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Формує складні ртутні випрямлячі. Готує до роботи та обслуговує устаткування, випробувальні стенди, які використовує в процесі формування ртутних випрямлячів. Визначає течі в корпусах запаяних вентилів течошукачами. Виконує остаточні вакуумні випробування запаяних ртутних випрямлячів та відповідальних вузлів ртутних випрямлячів з усуванням усіх виявлених дефектів. Оформляє протоколи формування та випробувань.

Приклади робіт
Вакуумметри - випробування та нанесення на них шкал. Випрямлячі ртутні - формування на стенді, вакуумні випробування після формування та остаточні статистичні випробування.