Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Робітник ритуальних послуг 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила санітарного оброблення померлих, виконання косметичних та перукарських робіт; призначення медикаментів і матеріалів, які використовуються для цього; види та основні властивості ґрунтів; способи розробки ґрунтів вручну, способи заготівлі та укладання дерну; порядок ритуалу поховання; санітарні правила утримання автокатафалків.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює санітарне оброблення померлого, одягає та кладе тіло в труну. Виконує перукарські та косметичні роботи. Доставляє предмети ритуалу до міста призначення. Організовує та бере участь у встановленні труни в автокатафалк, її закріпленні, зніманні з катафалка на місці поховання, оформленні могильних пагорбів, обкладанні їх дерном та в інших роботах, пов'язаних з похованням.