Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Заправник поливомийних машин 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову гідрантів, стендерів і правила усунення дрібних несправностей в них.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Наповнює цистерни поливомийних машин водою. Приєднує заливальну трубу з пробковим краном до цистерни поливомийної машини, пожежної колонки (стендера) і до гідранта водопровідного колодязя; від'єднує їх. Відкриває і закриває кришки водопровідного колодязя. Утримує заливальну трубу, стендер і гідрант у справному стані. Здійснює дрібний ремонт заливальної труби, стендера і пожежного гідранта.