Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Ловець бездоглядних тварин 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: інструктивні матеріали щодо правил відловлювання бездоглядних тварин в умовах населених пунктів; звички та поведінку тварин; будову та правила використання спеціальних механічних пристроїв для відловлювання тварин; способи уникнення укусів тварин; методи надання першої медичної самодопомоги в разі укусів; основи ветеринарії, зоології, правила виробничої санітарії.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює відловлювання бездоглядних тварин гуманними методами. Відшукує місця ночівлі та денні схованки бездоглядних тварин. Використовує для відловлювання спеціальні механічні пристрої та хімічні препарати. Розміщує відловлених тварин у транспортні засоби і доставляє у спеціальні ветеринарні служби для обстеження. Додержує правил виробничої санітарії.