Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор на аеротенках 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією оператора на аеротенках 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову аеротенків і аеробних стабілізаторів, їх комунікації, шляхи проходження стічної рідини, активного мулу, надлишкового активного мулу по спорудах; будову і призначення регулювальних механізмів та мулопроводів; правила виконання ремонтних робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує споруди біологічного очищення води та аеробної стабілізації надлишкового мулу продуктивністю понад 50 до 200 тис.куб.м на добу. Здійснює експлуатацію групи аеротенків та аеробних стабілізаторів і підтримує заданий режим їх роботи. Розподіляє стічну рідину та активний мул за аеротенками. Розподіляє надлишковий активний мул за стабілізаторами. Керує системою повітроводів, регулювальними механізмами. Наглядає за роботою аеротенків і аеробних стабілізаторів. Регулює подання повітря та активного мулу. Виконує поточний і профілактичний ремонти споруд.