Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор на метантенках 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення і принцип роботи метантенків; схеми підвідних комунікацій; температурний режим роботи і прилади контролю тиску пари, рівня осаду і температури.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує агрегати потужністю до 100 тис.куб.м на добу. Завантажує сирий осад і активний мул. Стежить за рівнем осаду і температурою в метантенках та регулює подання пари. Підтримує постійний тиск газу в підкупольному просторі і газовій мережі. Бере участь у роботах з профілактичного і поточного ремонтів споруд і механізмів під керівництвом оператора вищої кваліфікації.