Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор полів зрошування та фільтрації 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора полів зрошування та фільтрації 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову споруд полів фільтрації та зрошування; розміщення полів зрошування і розподіл зрошувальної системи; основи агротехніки і біохімії.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обходить і обслуговує поля зрошування та фільтрації споруд потужністю понад 30 тис.куб.м на добу. Обслуговує за завданням агронома ділянки, зайняті під сільськогосподарські культури. Наглядає за станом зрошуваних ділянок і споруд. Своєчасно готує ділянки до зимового і літнього зрошування.