Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор установки для зневоднення осаду 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією оператора установки для зневоднення осаду 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову вакуум-фільтрів і принцип їх роботи; способи визначення дози реагентів та їх концентрації; молекулярну вагу хімічних реагентів; правила зберігання і поводження з реагентами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує установки для зневоднення осаду потужністю понад 200 до 500 тис.куб.м на добу. Стежить за показаннями контрольно-вимірювальних приладів, за роботою вакуум-фільтрів, центрифуги та системою повітропроводів, мулопроводів, вакуумних ліній, трубопроводів для хімічних реагентів, насосного обладнання для промивання фільтрів і ресиверів. Готує розчин інгібованої соляної кислоти для промивання вакуум-фільтрів. Обслуговує насосні установки. Визначає вологість сировини, що надходить на вакуум-фільтри, з підрахуванням дози реагентів. Виконує поточний і середній ремонти обладнання, що обслуговується.